Beylikdüzü Beylikdüzü Cami Temizliği

Beylikdüzü Cami Temizliği

İbadethanelerimizin baş yeri olan Müslümanların en huzur bulduğu yer olan camilerimize derinlemesine Cami Temizliği yapılması gerekir. Cami temizlik işlemleri oldukça profesyonel bir şekilde en ücra kısımlara bakılmaksızın tarihi dokuyu bozmadan ince detaylarla temizlenmektedir. Zamanla yıpranan halılar dâhil zemin ve duvarlara hassas temizlik maddelerle temizlik yapılır. 

Seramik duvarlar en ince detaylarla yeniden yapılmış gibi parlak hale getirilmesi gerekir. Kimyevi madde az kullanarak bitki destekli ürünlerle tüm camları özenli bir şekilde silinmesi gerekir. Halı üzerlerinde oluşan pis kokuları ayakkabı rafları tertemiz yapılmalıdır. Minarelerden olan mikroplara kadar derinlemesine temizlik yapılır.

Camiler kutsal saydığımız günün beş günü ziyaret edilen düzenli ve temiz tutulması yer olduğu için Cami Temizliği özenli yapılması gerekilen bir yerdir. Bu sebepten dolayı özenle temizlik işlemleri yapılmaktadır. Cami içinde oluşan pis koku kimyevi maddelerle yok edilir.  Osmanlı motifleriyle süslü olan seramik duvarlarda iç kısımlara kadar nüfus eden kalıntılar yok edilmektedir. Cami merdivenleri ve haleflikseler üzerinde oluşacak olan kalıntılar yok edilecek kadar derinlemesine temizlenmelidir. Diğer yerlere oranla müthiş derecede özenli yapılması gerekilen temizlik işlemleri olması gerekir. 

Camilerde insanlar sürekli ayak bastıkları halıları hijyen içinde tutmak Cami Temizliği için gerekli ekipman desteğini sağlamak tüm eşyaları ve perdeleri düzenli temizlemek ve kullanılan kitaplar üzerinde oluşan kirleri yok etmek gerekir. Firmamız tarafından cami merdivenleri bitki destekli maddelerle adım adım silinir. Özellikle duvarlarda ve zeminlerde silme işlemleri defalarca yapılmalıdır. İbadet yapılacak olan alan düzeltilerek kullanılabilir hale getirilir.Firmamız Beylikdüzü Temizlik ilçemizdeki tüm cami ve ibadethanelerin temizliğini en ince ayrıntısı ile temizlik yaparak hijyenik ortamda ibadet yapmamızı sağlayacakdır.

 

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz alanları aşağıda bulabilirsiniz.