Beylikdüzü Beylikdüzü Gemi Ve Yat Temizliği

Beylikdüzü Gemi Ve Yat Temizliği

Gemi ve yatların temizliğinin yapılması gerçekten zahmetli bir iştir. İçi dışı sürekli su içerisinde olduğu için çok çabuk kirlenebilirler. Firmamızda gemi ve yatlarınızı iç dış temizliği olarak her türlü temizliğini yapmaktayız. Gemi ve yatlarınızın dışlarını boyasına zarar vermeyen malzemelerle yıkamaktayız. İç kısmında ise sanki ev temizliği yaparmış gibi en ince ayrıntılarına dikkat ederek temizliğini yapmaktayız. Firmamız gemi ve yat temizliği yaparken iç ve dış her yerini pırıl pırıl temizlenerek, teslim edilmesine dikkat etmektedir.

   Gemi ve yatlar çok çabuk kirlendikleri için periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Aksi halde üst üste biriken kirleri çıkarmak imkânsız olacaktır. Firmamız Beylikdüzü temizlik gemi ve yat temizliği işlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz her yerde yapmaktadır. Günlük haftalık aylık ya da bir kereye mahsus temizletebilirsiniz. Sürekli temizleten müşterilerimize uyguladığımız kampanya ya da fiyat indirimlerimizden yararlanmak için periyodik temizliklerinizde bizi arayın. İstediğiniz zaman aralığında gemi ve yat temizliğinizi yapalım.

   Gemi ve yatlarınızın temizliğinde içinde bulunan koltuk, banyo, yatak, mutfak dolabı, çarşafların değiştirilmesi gibi her türlü temizlik işleri uygun bir şekilde yapılmaktadır. Gemi ve yat temizliği yaparken bütün bunların dışında tavanlarınızı da temizlemekteyiz. Özelliklede ticari amaçlı kullanılan gemilerin mutlaka belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Aksi halde müşterilerinizden olabilirsiniz. İnsanlar her şeyden önce kullandıkları ulaşım aracının uygun fiyatlı ve temiz olmasına dikkat ederler.  

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz alanları aşağıda bulabilirsiniz.