Hakkımızda

Bünyemizde yer alan temizlik görevlileri, tek başına ve belli bir süre içinde sorumluluk aldığı alanlarda hijyenik koşullar kapsamında toz alma, süpürme, leke çıkarma, parlatma, paspaslama, yıkama, ovma, cilalama ya da kazıma gibi bakım ve temizlik işlemlerini gerçekleştiren, temizlik konusundaki bilgi ve becerilerine sahip olan nitelikli personellerdir.

Beylikdüzü temizlik alanında da kendi personellerimizin deneyimli ve gerekli tecrübeye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Temizlik sektörü içerisinde varlığımızı en iyi şekilde sürdürürken siz müşterilerimize de üstün kalite anlayışı sunmaktayız. Peki, temizlik konusunda nelere dikkat etmek gerekir? Deterjanlarımızın PH değeri, kirleri ve pislikleri hangi PH aralığında daha etkili şekilde temizlenebilecekleri ve zeminlerin PH düzeyine duyarlılığını kesinlikle dikkate alarak işlem yapmaktayız.

Kişisel güvenlik önlemlerinize de gereken özeni göstermek gerekir. Beylikdüzü temizlik hizmet kategorisi altında göstermiş olduğumuz faaliyetler ciddi anlamda profesyonellik içermektedir. Ofis ve ev temizliği alanında kesinlikle firmamızı tercih edebilirsiniz.
Sektör genelinde uzun yıllar edindiğimiz tecrübeden yararlanarak tüm temizlik işlerinizde profesyonel ve tecrübeli ekibimizden en ideal şekilde hizmet talep edebilirsiniz.

Firmamız, profesyonel ve deneyimli temizlik personellerimizin kaliteli temizlik aşamalarıyla ofisinizde ve evinizde uygulanan temizlik esnasında gerekli olan özen ve temizliği göstermektedir. Bununla beraber Beylikdüzü temizlik hizmetlerimizde antik değeri olan ya da kırılabilecek eşyalarınızın hasar görmemesi için özenli ve dikkatli bir şekilde işlem sağlamaktayız. Siz müşterilerimize güveni, kaliteyi ve ideal temizliği bir arada sunduğumuzu da belirtmek gerekir.

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz alanları aşağıda bulabilirsiniz.