Beylikdüzü Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Koltuklar üzerinde oturduğunuz yattığınız yerler olduğu için temizliğine önem vermek gerekir. Koltuklar genellikle sıvıyı tozu geçiren kumaştan yapıldığı için içerisine tozu kiri hapsederler. Tozları gözle görülmese de hijyen açısından temizliği önemlidir. Özellikle evinizde astım hastası bir yakınınız varsa koltukların temizliğine daha fazla dikkat etmek gerekir. Koltuğunuzda biriken gözle görülemeyecek kadar küçük olan maytlar, yakınınızın astım krizi geçirmesine bile neden olabilir. Kendi imkânlarınızla ancak yüzeysel bir temizlik yapabilirsiniz. Bu işi profesyonel koltuk yıkama firmalarının yapması daha uygundur. Firmamız Beylikdüzü koltuk yıkama alanında en iyiler arasındadır. Deneyimli personelimizle ve en son teknolojik makineleri kullanarak koltuklarınızı ter temiz olarak yıkamaktayız.

Koltuklarınızı evinizden hiç çıkarmadan olduğu yerde temizliyoruz. İsteyenlerin koltuklarını firmamızda da yıkamaktayız, ama evinizde yıkanması koltukların zarar görmemesi ve de nasıl bir temizliğin yapıldığını gözünüzle görmeniz açısından çok daha mantıklıdır. Gerçi biz koltuk yıkama işini her ortamda iyi yaptığımıza ve koltuklarınızı taşırken hiç zarar vermeden taşıyacağımızın garantisini veriyoruz.

Tamamen sağlık bakanlığı onaylı deterjanlar kullanmaktayız. Koltuklarınıza kullandığımız deterjanlar koltuklarınıza kesinlikle zarar vermemektedir Firmamızda koltuk yıkama işlemine başlamadan tozları çekiş gücü çok kuvvetli olan makinelerle önce tozlarını çekerek koltukların iç kısmında çamurlaşarak tozların orda kalmasını dışardan temiz fakat hijyen açısından zayıf bir temizlik yapmıyoruz. Koltukların deri kısımlarını da uygun deterjanlarla renklerinin değişmeden temizlenmesini sağlıyoruz.    

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz alanları aşağıda bulabilirsiniz.