Beylikdüzü Beylikdüzü Otel Temizliği

Beylikdüzü Otel Temizliği

Müşteri memnuniyeti otel kapasitesini sürekli dolu tutmak açısından oldukça önemlidir. Bunu sağlamak için otel temizliği ve oda temizliğini ön planda bulundurarak, bu yönde çalışmaları sıkı tutmak gerekir. Firmamızın bu konuda hassas çalışması ve ekibimizin uzmanlığı sayesinde sonuçlar, tertemiz odalarda saklıdır.

Bir otel temizliğinin en önemlisi oda temizliğidir. Otel odasının temizliğine başlamadan önce kat temizlik arabasına yeterli malzeme konulmalıdır. Beylikdüzü Temizlik işlemine müşterilerin ayrıldıkları odalardan başlamak gerekmektedir. Odaya girmeden önce daima kapı çalınmalıdır. Oda anahtarı kapı çalmak için kullanılmamalıdır. Eğer müşteri odada ise gayet kibar ahlaklı davranarak sohbet edilmeden, en kısa sürede temizlik bitirilmelidir. Odaya girildiğinde pencere açılarak oda havalandırılmalıdır. Havalandırma sistemi açılarak da bu işlem yapılabilir.

Boş oda temizliği yapılıyorsa müşterilerin odada herhangi bir şey unutup unutmadığı kontrol edilip, unutulan eşya varsa, kat şefine haber verilmelidir. Odada arıza olup olmadığı kontrol edilerek, arızalar not alınarak kat şefine bildirilmelidir. Bir otel odasının sırayla yatakların yapımı, banyo temizliği, yerlerin süpürülmesi ve toz alma işlemleri yapılmalıdır. Bütün küllükler ve çöp kovaları boşaltılmalıdır.

Yataklardaki kullanılmış tüm çarşaflar toplanarak kat arabasında kirli çamaşır torbasına konulmalı ve gerekli temiz malzemeler alınarak odaya taşınarak yerleştirilmelidir. Odadan çıkmadan son kontroller yapılmalı her şeyin tam olduğuna emin olunmalıdır. 

Firmamız otelinize vereceği hizmet ile kendini ve temizliğini kanıtlamaya hazırdır. Otel temizliğinin önemi müşteri memnuniyetinin teminatıdır.

 

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz alanları aşağıda bulabilirsiniz.